مارتیال با 50 میلیون یورو منچستری شد - هایپرکلابز

معصومه شوقي 8 سال پیش
مارتیال با 50 میلیون یورو منچستری شد - هایپرکلابز هایپرکلابز :

آنتونی مارتیال معتقد است که پیوستن به منچستریونایتد موجب افزایش فشار روی او نخواهد شد.
به نقل از یورواسپورت، آنتونیو مارتیال به عنوان آخرین خرید منچستریونایتد به این تیم پیوست تا در کنار رونی به عنوان مهاجم منچستر در این فصل فعالیت کند.
مارتیال در بدو ورود به منچسترگفت: خیلی خوشحالم که به بزرگترین تیم انگلیس پیوستم. حضور در این جا برای ما افتخار بزرگی است ولی فشار زیادی روی من ایجاد نخواهد کرد. برای پیوستن به منچستریونایتد با فان خال، صحبت کردم و می دانم که باید به سختی کار کنم. صحبت کردن درباره خودم آسان نیست، اما بازیکن بسیار سریعی هستم.
امیدوارم که همه چیز در این باشگاه برای من به خوبی پیش برود. بسیار خوشحالم، زیرا هواداران در اینجا عالی هستند. منتظر انجام اولین بازی ام برای باشگاه در اولدترافورد هستم.
این مهاجم 19 ساله که پیش از این مورد توجه تاتنهام قرار داشت، به تازگی ‏قراردادش را با موناکو تمدید کرده بود اما در آخرین ساعت بازار نقل و انتقالات تابستانی، با انتقالی 50 ‏میلیون یورویی به منچستریونایتد پیوست و به ششمین خرید لوئیس فان خال در این تابستان تبدیل شد.‏
با ماندن دخیا در منچستریونایتد در آخرین دقایق فان خال اکنون دو دروازه بان آماده در ترکیب تیمش دارد. او در این ارتباط گفت: هنوز نمی‌توانم بگویم سرخیو دروازه‌بان خوبی است و می‌تواند در ترکیب تیمم خوب بازی کند.
خط دفاعی ما به حریفان این اجازه را نمی‌دهد که شوت‌های زیادی به سمت چهارچوب زده شود. البته رومرو موقعیت‌های گلزنی زیادی را نیز از حریفان گرفته است. مقابل بروخه و تاتنهام این کار را انجام داد. او هنوز نتوانسته کارهایی که بلد است را در ترکیب تیم ما نشان دهد.
وقتی بازیکنی را برای تیم‌مان می‌خریم، بدان معناست که از او انتظارهایی داریم و رویش حساب باز کرده‌ایم. اگر انتظارهای خوبی از یک بازیکن نداشتیم، بدون شک او را نمی‌خریدیم.
رومرو با اینکه در هیچ‌یک از دیدارهای پیش فصل منچستریونایتد حضور نداشت اما در دیدار نخست یونایتدها در لیگ برتر انگلیس، در ترکیب ثابت قرار گرفت. فان خال در این زمینه اظهار کرد: رومرو در ترکیب تیم ملی فوتبال آرژانتین در رقابت‌های کوپا آمه‌ریکا حضور داشت.
البته هماهنگ شدن او با بازیکنان منچستریونایتد و فضای حاکم بر تیم هم مساله دیگری بود که او به راحتی توانست با آن کنار بیاید. پیش از آغاز فصل، چند جلسه تمرینی برگزار کرده بودیم و سرخیو نیز به شکل اختصاصی تمریناتی را انجام داده بود.
می‌دانستیم که رومرو این توانایی را دارد که بتواند از پس همه چیز برآید. از اینکه تیمم نمایش خوبی دارد به هیچ وجه تعجب نمی‌کنم. همان‌طور که فصل گذشته هم گفتم، دفاع کردن از خط حمله ما آغاز می‌شود. این کار را فصل قبل هم انجام داده بودیم.

منبع :http://www.beytoote.com/news/sporty-news/ghnews262...

ارسال مطلب به هایپرکلابز

انتخاب كلوب :  
نوع مطلب :
ارسال مطلب

سایر مطالب از معصومه شوقي

اقدام بشردوستانه هواداران فوتبال در بوندسلیگا را ببینید
ترس بی جای مظلومی 100 میلیون تومان به استقلال ضرر زد
علی دایی علت اصلی عدم حضورش در تیم ستاره ها را فاش کرد
کنایه تند سوشا مکانی به فردوسی پور
دلیل بیسکویت خوردن پرسپولیسی ها مشخص شد
احتمال حضور همزمان شمسایی در تیم ملی و تاسیسات کمرنگ شد/ باشگاه به جدایی رضایت می‌دهد؟
گلایه های شدید همسر مرحوم بیت الله عباسپور
این بازیکن پرسپولیس شب ها در درفشی فر می خوابد!
واکنش نیمار به پیشنهاد نجومی یونایتد
سپاهان به دادگاه بین‌اللملی ورزش شکایت کرد
دی بروین رسما به منچسترسیتی پيوست
الگو برداری ریوالدو از کرار/پولم را ندهید تمرین نمی کنم
سلفی شاد ستاره فوتبال و همسرش
دو حرکت برای سفت کردن ران و باسن
بیوگرافی زنده یاد بیت الله عباسپور
ورزش های مفید و مضر برای قلب را بشناسید
عادل فردوسی پور میشل سالگادو واکنش جالب فردوسی پور به پیشنهاد یک میلیاردی برای 3 شب برنامه!
آنچه که از زندگی احمدرضا عابدزاده نمی دانید
دو رئالی و یک بارسایی در مثلث هجومی این لیست
حمایت سرمربی استقلال از برانکو