احتمال حضور همزمان شمسایی در تیم ملی و تاسیسات کمرنگ شد/ باشگاه به جدایی رضایت می‌دهد؟ - هایپرکلابز

معصومه شوقي 7 سال پیش
احتمال حضور همزمان شمسایی در تیم ملی و تاسیسات کمرنگ شد/ باشگاه به جدایی رضایت می‌دهد؟ - هایپرکلابز هایپرکلابز :

با توجه به صحبت‌هایی که رئیس فدراسیون فوتبال با گزینه سرمربیگری تیم ملی انجام داد به نظر می‌رسد احتمال حضور همزمان شمسایی در تیم ملی و تاسیسات امکان‌پذیر نباشد.
وحید شمسایی عصر امروز با حضور در فدراسیون با علی کفاشیان رئیس فدراسیون فوتبال جلسه‌ای را برگزار کرد و در خصوص حضورش در تیم ملی صحبت‌هایی را با یکدیگر بیان کردند.
در این جلسه کفاشیان با سرمربیگری شمسایی در تیم ملی موافق بود اما حضور همزمان او در تیم ملی و تأسیسات را دشوار می‌دانست و معتقد بود که این موضوع کار را سخت خواهد کرد هرچند که هیأت رئیسه فدراسیون فوتبال قرار است فردا در این خصوص تصمیم بگیرد.
شمسایی درباره این جلسه به خبرنگار فارس گفت: خیلی خوشحالم که کفاشیان راحت نظرات خود را با من در میان گذاشت او اعلام کرد که حضور همزمان من در تیم ملی و تأسیسات دشوار خواهد بود و حرف او هم منطقی است. فکر نمی‌کنم این موضوع عملی باشد که من بتوانم در دو جا فعالیت داشته باشم. با اینکه این توانایی را در خود می‌بینم که بتوانم کارهای دشوار را انجام بدهم اما تابع قانون و مقررات هستم که گویا قانون با حضور همزمان سرمربی تیم ملی در باشگاه منافات دارد.
وی خاطرنشان کرد: با توجه به قرارداد خوبی که با تأسیسات بسته‌ام و دریافت 60 - 70 درصد از آن نمی‌توان به راحتی و بدون رضایت مدیران این تیم را ترک کنم. دکتر منوچهری هم بزرگ ما است و وقتی او راضی نباشد من نمی‌توانم از این تیم جدا شوم. به هر حال حضورم در تیم ملی به تعامل مسئولان فدراسیون فوتبال با باشگاه تأسیسات بستگی دارد. کفاشیان به من گفت که حضور همزمان من باعث می‌شود که فشارهایی هم روی او باشد. به هر حال باید ببینیم که هیأت رئیسه چه تصمیمی می‌گیرد.
سرمربی - بازیکن تأسیسات در مورد اینکه آیا با این تفاسیر حضورش در تیم ملی منتفی است، گفت: باید منتظر بمانیم و ببینیم نظر هیأت رئیسه در این باره چیست. اگر هیأت رئیسه موافق حضورم در تیم ملی و تأسیسات به صورت همزمان نباشد طبیعتاً باید یک جا را انتخاب کنیم که پس از آن جلسات را با دکتر منوچهری خواهیم داشت هرچند که من تابع نظر بزرگان هستم و هر چیزی که مسئولان باشگاه بگویند انجام خواهم داد. ارادت خاصی به منوچهری دارم و پایبند به اصل و اصول هم هستم. قراردادی بسته‌ام که پای آن می‌ایستم. گفته‌ام که حاضر نیستم به هر نحوی در تیم ملی حاضر شوم. کفاشیان اعلام کرده براساس توانایی‌هایم به سراغ من آمده‌اند.
به گزارش فارس، باتوجه به این شرایط به نظر می‌رسد حضور همزمان شمسایی در تیم ملی و تاسیسات شدنی نباشد. حالا باید دید آیا مسئولان تاسیسات با جدایی شمسایی موافقت خواهند کرد یا خیر.

منبع :http://www.beytoote.com/news/sporty-news/sports-ne...

ارسال مطلب به هایپرکلابز

انتخاب كلوب :  
نوع مطلب :
ارسال مطلب

سایر مطالب از معصومه شوقي

اقدام بشردوستانه هواداران فوتبال در بوندسلیگا را ببینید
ترس بی جای مظلومی 100 میلیون تومان به استقلال ضرر زد
علی دایی علت اصلی عدم حضورش در تیم ستاره ها را فاش کرد
کنایه تند سوشا مکانی به فردوسی پور
دلیل بیسکویت خوردن پرسپولیسی ها مشخص شد
مارتیال با 50 میلیون یورو منچستری شد
گلایه های شدید همسر مرحوم بیت الله عباسپور
این بازیکن پرسپولیس شب ها در درفشی فر می خوابد!
واکنش نیمار به پیشنهاد نجومی یونایتد
سپاهان به دادگاه بین‌اللملی ورزش شکایت کرد
دی بروین رسما به منچسترسیتی پيوست
الگو برداری ریوالدو از کرار/پولم را ندهید تمرین نمی کنم
سلفی شاد ستاره فوتبال و همسرش
دو حرکت برای سفت کردن ران و باسن
بیوگرافی زنده یاد بیت الله عباسپور
ورزش های مفید و مضر برای قلب را بشناسید
عادل فردوسی پور میشل سالگادو واکنش جالب فردوسی پور به پیشنهاد یک میلیاردی برای 3 شب برنامه!
آنچه که از زندگی احمدرضا عابدزاده نمی دانید
دو رئالی و یک بارسایی در مثلث هجومی این لیست
حمایت سرمربی استقلال از برانکو