کفاشیان: کی روش سرطان ندارد اما از نظر سلامتی مشکلاتی دارد- هایپرکلابز

کفاشیان: کی روش سرطان ندارد اما از نظر سلامتی مشکلاتی دارد- هایپرکلابز هایپرکلابز :

علی کفاشیان درباره صحبت های سرمربی تیم ملی فوتبال ایران و درخواست‌هایش گفت: کی‌روش(Carlos Queiroz) برای دو بازی آینده تیم ملی که برابر عمان و هند خواهد بود هیچ مشکلی ندارد اما گفته است که برای صعود به جام جهانی و انجام بازی‌های مرحله نهایی مقدماتی با شرایط فعلی نمی‌تواند کار کند.

رئیس فدراسیون فوتبال افزود: درخواست‌هایی که کی روش دارد بیشتر درباره کیفیت چمن، تجهیزات، لباس و همان بحث های همیشگی است. همچنین برخلاف آنچه گفته می شود ما با مرخصی رفتن کی روش مشکلی نداریم. در زمان هایی که تیم ملی فعالیتی ندارد رفتن کی‌روش به مرخصی منعی ندارد. البته او فعلا در ایران می ماند چون مذاکرات ما با او ادامه دارد.

کفاشیان در ادامه درباره اینکه آیا به کی‌روش مجوز مصاحبه داده است یا خیر؟ گفت:‌ او می تواند مصاحبه کند اما فقط در حوزه کاری‌اش. او خودش هم قبول دارد که مصاحبه ها و بیانیه هایی که داده بود مشکل ساز شده بودند. من همین طور که به دبیرکل فدراسیون اخطار دادم با کی روش نیز صحبت کردم. هیچ تفاوتی بین این دو وجود ندارد.

او در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه با صحبت‌های جدید کی روش آیا امکان قطع همکاری این مربی با ایران وجود دارد یا خیر؟ گفت: به هر حال حرف های کی روش شروطی است که او برای ادامه کارش دارد. او می‌گوید برای آنکه در ایران موفق باشد باید این شرایط فراهم شود. البته به او گفتم که ما نمی توانیم یک شبه این شرایط را تغییر دهیم بلکه باید به ما کمک شود.

کفاشیان در واکنش به اظهارات مایلی کهن علیه کی روش مبنی بر اینکه حرف های سرمربی پرتغالی تیم ملی درباره استعفا تنها یک نمایش از سوی اوست گفت: این نوع صحبت کردن علیه سرمربی تیم ملی خوب نیست. همه باید از تیم ملی حمایت کنیم. این حرف ها تحریک آمیز است. قطعا با مایلی کهن و کاشانی جلسه ای میگذارم و به آن‌ها می گویم که وقتی همه در یک سنگر هستیم نباید این گونه حرف بزنیم. بالاخره فردا تیم امید هم برنامه هایی دارد و نتایج کارش معلوم می شود.

رئیس فدراسیون فوتبال در ادامه بار دیگر از حمایت قاطع اعضای هیات رئیسه فدراسیون از کی روش در جلسه روز گذشته این هیات خبر داد. کفاشیان همچنین درباره شایعه ابتلای کی روش به بیماری سرطان گفت:‌ نه این طور نیست. کی روش از نظر سلامتی مشکلاتی دارد که مرخصی قبلی اش هم برای این بود که به معالجات و عمل جراحی‌اش برسد. خوشبختانه نتایج آزمایش‌ها چیز خاصی را نشان نمی‌دهد و به قول آقای اسلامیان این مشکلات ناشی از سن و سال ماست. به کی روش گفته ام که من و تو مثل 5 سال پیش نیستیم و سختی‌هایی کشیده‌ایم. او باید مراقب خودش باشد چون تنش‌های عصبی برایش مشکل ساز خواهد بود.

در ادامه خبرنگاری از کفاشیان پرسید که آیا بحث استعفای کی روش که در زمان حضور تیم ملی در گوام مطرح شد جدی بوده است یا خیر؟ اظهار کرد: بله او قبلا هم پیغام داده بود ولی ما سعی کرده‌ایم او را در ایران نگه داریم. چون حضور او به تیم ملی کمک می‌کند و شاید پس از رفتن او نتوانیم کسی مثل او را پیدا کنیم.

وی ادامه داد:‌ اعتراض هایی که کی روش می کند تماما برای تیم ملی است. او در حرف هایش برای بازیکنان و تیم طلب تسهیلات بیشتر می‌کند. ما در شرایطی کار می کنیم که بودجه‌مان یک بیستم فدراسیون‌هایی مثل ژاپن و کره جنوبی است اما با این حال کار می کنیم و فعلا تیم اول آسیا هستیم.

منبع :http://www.persianpersia.com/sport/spdetails.php?a...

ارسال مطلب به هایپرکلابز

انتخاب كلوب :  
نوع مطلب :
ارسال مطلب

سایر مطالب از علی اصغر حسنی ساطحی

اگر بخواهم حرفی بزنم، مرا اخراج می‌کنند
بازیکنانم وظیفه‌ دارند برای برد بجنگند
سر انجام نیلوفر اردلان به همراه تیم ملی بانوان به گواتمالا سفر کرد
برانکو شعار نمی‌دهد، هدفش قهرمانی است
لیگ جودو بانوان با صدرنشینی لرستان پیگیری شد
هواداران تیم فولاد یک جلسه محروم شدند
تلاش یک پرسپولیسی برای صدرنشینی استقلال
از تمدید قرارداد رحمتی تاتکذیب بندهای خاص و طلب میلیاردی یک بازیکن
فدراسیون جهانی بدون مشورت قانون می گذارد
سایت فیفا اشتباه کرد/ گوام مقابل ایران پنالتی از دست نداد!
تیم دوئلین ایران نایب قهرمان شد/ هت تریک نقره ای تالوکاران
مردم می توانند در آرامش ال کلاسیکو را تماشا کنند
میکس کامپوند ایران نایب قهرمان آسیا شد
نقش برانکو در پیروزی تیم ملی برابر گوام
بازی با استرالیا محک جدی برای ما بود/ می توانستیم پیروز شویم
رائول لوزانو؛ متخصص احیای تیم‌های بزرگ/ پروفسور روی نیمکت ایران
گفتگو با تنها زن حاضر در ورزشگاه/ نکته منفی دربی هشتاد و یکم
بیانیه شدیدالحن استقلال علیه کی‌روش
به کی‌روش تذکر کتبی دادیم/ بدون اجازه مصاحبه ممنوع!
سردار آزمون و مادرش+عکس