بعد از انتشار خبر ارسال نامه کواچ چه شد- هایپرکلابز

علی ترشیزی 8 سال پیش
بعد از انتشار خبر ارسال نامه کواچ چه شد- هایپرکلابز هایپرکلابز :

بعد از انتشار خبر ارسال نامه کواچ، سرمربی سابق تیم‌ملی والیبال ایران عکس‌العمل‌های متفاوتی پیش آمد. مربی‌ای که بعد از برکناریش بارها و بارها ابراز ناراحتی و دلگیری از فدراسیون والیبال ایران کرده بود، حالا نامه‌ای با چنین مضمونی به فدراسیون والیبال فرستاده است: «حضور در تیم ملی ایران به من فرصت داد تا مقابل برترین تیم‌های دنیا قرار گیرم و لیگ جهانی و جام جهانی را به عنوان مربی تجربه کنم. از اینکه فدراسیون ایران به من اعتماد کرد تشکر و قدردانی می‌کنم.»

کواچ بارها از مخالفت‌های عجیب فدراسیون با او و دخالت در ترکیب نیمکتش گله می‌کرد. اما حالا چرخشی 180 درجه داشته است و در حالی که هنوز موضوع حساب و کتاب و تسویه او مشخص نیست، چنین جملات محبت‌آمیزی نوشته است. امیر خوش‌خبر سرپرست تیم‌ملی والیبال ایران در این‌باره می‌گوید:« چنین نامه‌ای را هنوز من ندیده‌ام اما این خبر عجیبی نیست و کواچ انسان بسیار باشخصیت و باجنبه‌ای است. بحث فنی را کنار بگذاریم، کواچ دارای شخصیت بسیار خوب و بالایی بوده و این کار ظرفیت بالای او نشان می‌دهد.»

خوش‌خبر در مورد دلیل چرخش 180 درجه‌ای مواضع کواچ در مورد فدراسیون والیبال ایران هم اعتقاد دارد:« بالاخره موضوع حضور در مسابقات انتخابی المپیک و المپیک اهمیت بسیار بسیار بالایی برای او داشت و کواچ به تهران آمد تا در مورد آینده صحبت کند اما با موضوع برکناری اش مواجه شد. بالاخره هر مربی‌ای باشد، به هم می‌ریزد و ناراحت می‌شود. او دستش از این مسابقات بزرگ و مهم کوتاه ماند و کنار آمدن با این شرایط کار آسانی برای هیچ کس نیست. او با این موضوع کنار آمد و واقعا اگر بحث فنی او را کنار بگذاریم، کواچ انسانی بسیار باشخصیت و باجنبه است که با این کار شأن خود را نشان داد.»

سرپرست تیم‌ملی والیبال ایران در مورد آخرین وضعیت جدایی کواچ هم می‌‌گوید:«کمابیش با کواچ در ارتباط هستیم و به دنبال فرمولی مناسب می‌گردیم تا هم کواچ به حق و حقوق خود برسد و هم فدراسیون والیبال ایران در این میان متضرر نشود. روابط و مذاکرات بسیار دوستانه است و کواچ هم مربی حرفه‌ای بوده و تمام مسائل را درک می‌کند.»

با این حال که خوش خبر از پیدا کردن فرمول برای توافق با کواچ صحبت می کند، محمود افشاردوست دبیر فدراسیون والیبال گفت:« فدراسیون در تلاش است مبلغی حدود 16 تا 17 هزار یورو بابت فسخ قرارداد کواچ را هر چه زودتر و به بهترین شکل ممکن به او پرداخت کند. ما سعی می‌کنیم رضایت کواچ را جلب کنیم چون اگر این اتفاق نیفتد او می‌تواند به فدراسیون جهانی شکایت کند.»

منبع :

ارسال مطلب به هایپرکلابز

انتخاب كلوب :  
نوع مطلب :
ارسال مطلب