محسن قهرمانی: واقعا همان چیزی که در دلم بود را روی سینه‌ام نوشتم. - هایپرکلابز

راحله ... 7 سال پیش
محسن قهرمانی: واقعا همان چیزی که در دلم بود را روی سینه‌ام نوشتم. - هایپرکلابز هایپرکلابز :

محسن قهرمانی در خصوص خداحافظی‌اش از داوری اظهار داشت: «همه وقتی می‌خواهند در فوتبال خداحافظی کنند کفش‌هایشان را آویزان می‌کنند اما من این سوت‌ها را آویزان کردم و دیگر نمی‌خواهم به داوری فکر کنم. امیدوارم دختر و پسرم از این سوت‌ها در شادی‌ها استفاده کنند.»

قهرمانی ادامه داد: «در این مدت سختی‌های بسیار زیادی کشیدم. امیدوارم همه مردم متوجه شده باشند که قهرمانی هیچ تقصیری نداشتم و از همه لحاظ پاک بودم. در این مدت دوستان زیادی داشتم که به من خیلی کمک کردند تا بازگردم اما شرایط بسیار سختی بود و زندگی‌ام را تحت تاثیر قرار داده بود.»

داور سابق فوتبال کشورمان در خصوص نوشته‌ای که روی سینه‌اش وجود داشت مبنی بر اینکه "یا امام رضا همه را به تو واگذار می‌کنم"، یادآور شد: «واقعا همان چیزی که در دلم بود را روی سینه‌ام نوشتم. هر چه دارم از امام رضاست و با کمک او و دوستانم توانستم دوباره به داوری بازگردم. دوست نداشتم از اول فصل قضاوت داشته باشم اما باید خیلی مسائل را ثابت می‌کردم. هم اکنون هم نمی‌خواهم خیلی از مسائل را بیان کنم. حرف‌های زیادی در سینه‌ام است اما فقط می‌گویم همه را به خدای بزرگ می‌سپارم.»

قهرمانی که بغض گلویش را گرفته بود، ادامه داد: «سختی‌های زیادی در زندگی کشیده‌ام اما باز هم راضی به رضای خدا هستم. حتما در یک برنامه مفصل اگر بتوانم مسائل زیادی را خواهم گفت. من در این فصل 4 بار در لیگ برتر و یک بار در جام حذفی سوت زدم و از همه مردم مشهد و دوستانم تشکر می‌کنم که به من انگیزه دادند.»

وی در مورد اینکه آیا در ورزش یا فوتبال خواهد ماند یا خیر، تاکید کرد: «این طور نیست که قهرمانی از ورزش جدا باشد. من با ورزش عجین شده‌ام. تنها فعالیت در فوتبال ورزش به حساب نمی‌آید. من مدت زیادی است که به عنوان دبیر هیأت انجمن ورزش‌های استان خراسان رضوی فعالیت می‌کنم که بیش از 10 رشته ورزشی زیرمجموعه من هستند که با تلاش دوستان توانسته‌ایم به موفقیت‌های خوبی برسیم.»

داور سابق فوتبال کشورمان ادامه داد: «اینگونه هم نیست که بخواهم کلا از فوتبال جدا شوم. اگر بتوانم به هر شخصی که بخواهد در فوتبال و یا بحث داوری وارد شود، کمک می‌کنم و از هیچ تلاشی دریغ نخواهم کرد اما دوست دارم دیگر فرزندانم در آرامش باشند. از همسر خود هم که در این مدت سختی‌های زیادی را تحمل کرد، عذرخواهی می‌کنم.»

منبع :http://hyperclubz.com

ارسال مطلب به هایپرکلابز

انتخاب كلوب :  
نوع مطلب :
ارسال مطلب

سایر مطالب از راحله ...

برانکو به یک عروسی کاملا فوتبالی دعوت شد!
بازتاب گسترده حرکت زیبای گلزن پرسپولیس در هندوراس
ستاره استقلال 6 تایی شدن پرسپولیس را تبریک گفت
حرکت جوانمردانه بازیکن پرسپولیس در بازی دیروز
خانواده نوروزی و برگشت خوردن چک های باشگاه"پرسپولیس"
قلعه نویی از لیگ برتر ترکیه پیشنهاد داشت
حمله بهترین هافبک راست استقلال به فردوسی پور
مدیران پرسپولیس که برای بازگشتم هیچ کاری نکردند را هرگز نمی بخشم
واکنش محمدحسین کنعانی به شایعه پیشنهاد پرسپولیس
قلعه نویی به دنبال بازیکن محبوب استقلال
کاپیتان سابق صبا به پدیده پیوست
محمد پنجعلی : ما دیروز روی ضد حمله گل می‌خوردیم
بایرامی مهاجم تراکتورسازی: رقیب من خودم هستم
آتیلا حجازی : قسم می خورم انتقاد از استقلال پشت پرده دارد
حسین فرکی جانشین منصوریان در نفت
پیوستن رحمتی به پرسپولیس با مبلغ هفت میلیارد تومان
سوت پایان فینال سوپر کاپ فوتبال در دقیقه 63 به دستور رئیس جمهور
آماری حیرت آور از استقلال پرویز مظلومی
به نظر می‌رسد برخی فوتبالیست‌های کشورمان نمی‌توانند از دود و دم دل بکنند.
وقتی دوستان عادل فردوسی‌پور از این استقلالی خوششان آمد!