حمله بهترین هافبک راست استقلال به فردوسی پور - هایپرکلابز

راحله ... 7 سال پیش
حمله بهترین هافبک راست استقلال به فردوسی پور - هایپرکلابز هایپرکلابز :

محمد نوازی درباره نظرسنجی شب گذشته برنامه 90 بین بهترین هافبک راست های بعد از انقلاب و اینکه در این نظرسنجی در جایگاه دوم بین چهار گزینه برتر قرار گرفت، اظهار داشت: «اولا باید بگویم من 45 بازی ملی دارم نه 20 بازی. نمی دانم عادل فردوسی پور 25 بازی ملی مرا چطور فاکتور گرفت. علاوه بر این او بر چه پایه و اساسی در برنامه اعلام می کند که من در دوران حضورم در تیم ملی خوب نبودم. متر و معیار مجری برنامه 90 چه بوده که ما از آن خبر نداریم.»
وی افزود: «علاوه بر این موضوع او در طول این برنامه هر زمان می خواست درباره هافبک های استقلالی از جمله علیرضا منصوریان صحبت کند با کنایه و جملات طعنه آمیز حرف می زد و مثلا می گفت منصوریان توپ جمع کن بوده است. یک مورد غیرمنتظره را هم درباره مجاهد خذیراوی گفت. به بهزاد غلامپور هم حرف هایی زد که خیلی خوب نبود.»
هافبک راست اسبق استقلال ادامه داد: «با این وجود از تهیه کننده برنامه 90 ممنونم که اسم مرا هم در جمع این چهار بازیکن قرار داد و خوشحالم که نفر دوم شدم. مهدی مهدوی کیا دوست و رفیق صمیمی من است و به او تبریک می گویم. اما باید این نکته را اضافه کنم که مطمئن هستم اگر استقلالی ها برنامه 90 را تحریم نکرده بودند شاید تعداد آرای من بیشتر از این می شد. همین دیشب و در خلال برنامه بیش از 50 تماس یا پیام داشتم که دوستان می گفتند به دلیل تحریم برنامه 90 اس ام اس نداده اند.»
 او در پاسخ به این سوال که انتظار داشته با وجود مجید نامجومطلق در این نظرسنجی عنوان دوم را از آن خود کند گفت: «آقا مجید در برهه ای به پرسپولیس هم رفت. باز هم می گویم شاید اگر استقلالی ها این برنامه را تحریم نمی کردند من دیشب سوم می شدم. ولی با این وجود نکته ای که کمی آزاردهنده بود این که عادل در صحبت هایش طوری حرف می زد و لحن گفتارش را طوری را جلو می برد که مشخص کند خودش دوست دارد مخاطبان برنامه اش به کدام گزینه بیشتر رای دهند. او از این طریق با ذهن بیننده بازی می کند.»
مربی استقلال همچنین درباره دیدار پنجشنبه هفته جاری مقابل صبای قم خاطرنشان کرد: «شرایط صبا نسبت به سال های قبل خیلی فرق کرده و علتش حضور علی دایی در کادر فنی تاثیرگذار آن است. بازیکنان صبا تقریبا تغییر نداشته اند. غیر از چند نفر اما حضور دایی توانسته این تیم را متحول کند. با این وجود ما باید در این بازی خیلی باهوش عمل کنیم تا سه امتیاز خانگی را گرفته و دوباره به صدر برگردیم.»

منبع :http://hyperclubz.com

ارسال مطلب به هایپرکلابز

انتخاب كلوب :  
نوع مطلب :
ارسال مطلب

سایر مطالب از راحله ...

برانکو به یک عروسی کاملا فوتبالی دعوت شد!
بازتاب گسترده حرکت زیبای گلزن پرسپولیس در هندوراس
ستاره استقلال 6 تایی شدن پرسپولیس را تبریک گفت
حرکت جوانمردانه بازیکن پرسپولیس در بازی دیروز
خانواده نوروزی و برگشت خوردن چک های باشگاه"پرسپولیس"
قلعه نویی از لیگ برتر ترکیه پیشنهاد داشت
مدیران پرسپولیس که برای بازگشتم هیچ کاری نکردند را هرگز نمی بخشم
واکنش محمدحسین کنعانی به شایعه پیشنهاد پرسپولیس
قلعه نویی به دنبال بازیکن محبوب استقلال
کاپیتان سابق صبا به پدیده پیوست
محمد پنجعلی : ما دیروز روی ضد حمله گل می‌خوردیم
بایرامی مهاجم تراکتورسازی: رقیب من خودم هستم
محسن قهرمانی: واقعا همان چیزی که در دلم بود را روی سینه‌ام نوشتم.
آتیلا حجازی : قسم می خورم انتقاد از استقلال پشت پرده دارد
حسین فرکی جانشین منصوریان در نفت
پیوستن رحمتی به پرسپولیس با مبلغ هفت میلیارد تومان
سوت پایان فینال سوپر کاپ فوتبال در دقیقه 63 به دستور رئیس جمهور
آماری حیرت آور از استقلال پرویز مظلومی
به نظر می‌رسد برخی فوتبالیست‌های کشورمان نمی‌توانند از دود و دم دل بکنند.
وقتی دوستان عادل فردوسی‌پور از این استقلالی خوششان آمد!