بهترین اپلیکیشن های دوربین اندروید- هایپرکلابز

بهترین اپلیکیشن های دوربین اندروید- هایپرکلابز هایپرکلابز :

یکی از ملاک های اصلی شما برای خرید گوشی های هوشمند بدون شک داشتن یک دوربین مناسب و با کیفیت و معقول است به طوری که وقتی کسی گوشی ای نو در دست شما می بیند اولین سوال او از شما در مورد کیفیت دوربین گوشیه شماست، این طور نیست؟!!!
یکی از جذابیت هایی که برنامه های دوربین ایجاد می کنند و باعث سرگرم کردن ما می شود ایجاد یک فیلتر زیبا برای تصاویرمان است و انتخاب برنامه مناسب برای رسیدن به این هدف کمی دشوار است.
ما به شما برنامه Paper Camera را توصیه می کنیم. برنامه ای جذاب که می تواند تصاویرتان را به تصاویر کارتونی و کاغذی تبدیل کند.همچنین این برنامه قابلیت ضبط فیلم را هم داراست. از ویژگی های دیگر این برنامه ۱۴ فیلتر زیبا برای عکس هایتان و اضافه شدن قابلیت ویرایش تصاویر می توان اشاره کرد.
اگه شما به دنبال بهترین برنامه اندرویدی دوربین برای ضبط عکس و فیلم هایتان هستید ما قطعاً Camera ZOOM FX رو به شما پیشنهاد می کنیم.
همچنین این برنامه قابلیت ویرایش تصاویرتان را هم دارد و با دانلود بیش از ۹۰ افزودنی شامل قاب ها ، افکت و… می توانید صاحب یک برنامه کامل دوربین برای اندرویدتان باشید.
امکانات خاصی هم در این برنامه بکار گرفته شده است که می توان به شاتر هوشمند اشاره که کرد که در گوشی های ال جی موجود است به این معنی که شما فقط مثلاً با گفتن کلمه شاتر عکستان را می توانید بگیرید.
از مزیت های خاص این برنامه می توان به بهبود کیفیت عکس های تار گرفته شده هم اشاره کرد.
شاید می توان بهترین برنامه ی ویرایش تصاویر را برنامه PicsArt دانست. برنامه ای که تمام قابلیت های برنامه های مشابه ویرایشگری رو یکجا در خود جای داده! کامل ترین و بهترین برنامه ویرایشگری اندروید و همچنین با قابلیت ضبط عکس و فیلم. صدها فیلتر برای تصاویر، قاب های بسیار متنوع و زیبا، افکت های متن، بریدن قسمتی از تصویر و تنظیم رنگ تصاویر از ویژگی های این برنامه ی فوق العاده است.
این برنامه شما رو به یک عکاس حرفه ای تبدیل خواهد کرد.با این برنامه با استفاده از ۷ نوع لنز، ۴ نوع مدل عکاسی، جلوه‌ها و فیلتر‌های مختلف و با تکنولوژی تشخیص چهره، عکس‌هایی بی‌همتا خلق کنید.
تشخیص صورت نیز در این برنامه بسیار حرفه ای صورت می گیرد و شما می توانید چهره افراد را پس از گرفتن یک عکس ویرایش کنید. تبدیل چشم های باریک به چشم های بزرگ و یا ایجاد لبخند بزرگتر و ایجاد سبک های مختلف مو و… .
از دیگر ویژگی های این برنامه:
قابلیت ضد لرزش ، تایمر و دیگر حالت های عکسبرداری برای گرفتن بهترین عکس
قابلیت چرخش تصویر و تغییر کنتراست ، روشنایی و شفافیت
دارا بودن بیش از ۲۰ فیلتر و ۷۰ آیتم گوناگون و زیبا برای اعمال برروی تصاویر
به اشتراک گذاشتن تصاویر در شبکه های اجتماعی

ساير تصاوير

بهترین اپلیکیشن های دوربین اندروید- هایپرکلابز بهترین اپلیکیشن های دوربین اندروید- هایپرکلابز بهترین اپلیکیشن های دوربین اندروید- هایپرکلابز
منبع :http://www.zoomtech.ir/%D8%A8%D9%87%D8%AA%D8%B1%DB...

ارسال مطلب به هایپرکلابز

انتخاب كلوب :  
نوع مطلب :
ارسال مطلب