عرضه اپلیکیشن های MSN برای اندروید و iOS- هایپرکلابز

علی علوی 9 سال پیش
عرضه اپلیکیشن های MSN برای اندروید و iOS- هایپرکلابز هایپرکلابز :

در یک اقدام غیر منتظره، مایکروسافت از باز تعریف برند اپلیکیشن های بینگ و MSN خود در ویندوز ۸ و ویندوز فون خبر داد و همچنین، قصد دارد آنها را برای سرویس ابری، اندروید و iOS عرضه کند.

اپلیکیشن های مذکور (شامل: News, Sports, Money, Travel, Food & Drink و Health & Fitness) هم اکنون بیش از ۵۰ میلیون کاربر در ویندوز و ویندوز فون دارد و در حال حاضر، از طریق وب سایت MSN، که وب سایت خانگی بیش از ۴۳۷ میلیون کاربر ایترنت اکسپلورر است، در دسترس هستند.

کاربران پس از وارد شدن به حساب کاربری مایکروسافت خود به تمام محتوای مورد نیاز خود در پلتفرم های مختلف دسترسی خواهند داشت، چرا که این شرکت اهمیت سرویس های پردازش ابری و موبایل را به خوبی درک کرده و استراتژی های خود بر پایه همین ۲ موضوع تنظیم کرده.

برایان مک دونالد، معاون مدیر عامل مایکروسافت، در این رابطه می گوید: “در ماه های آینده، ما مجموعه اپلیکیشن های MSN را برای پلتفرم های اندروید و iOS عرضه خواهیم کرد تا در کنار ویندوز و ویندوز فون قرار بگیرند. تنها کاری که شما باید انجام دهید این است که تنظیمات دلخواه خود را در یکی از این پلتفرم ها تنظیم کنید و بعد از آن تمام آنها در سرویس ابری مایکروسافت ذخیره خواهند شد. خواه لیست ارزهای انتخابی شما در MSN Money باشد یا تیم مورد علاقه تان در MSN Sports یا حتی لیست سفارش غذای شما در MSN Food & Drink. تمامی آنها در تمام دستگاه های شما، از رایانه خانگی گرفته تا آیپد یا تلفن هوشمند اندرویدی تان به یک شکل در دسترس قرار خواهد گرفت.”

مایکروسافت با این کار قصد دارد جای خالی خود را در بازار دیگر پلتفرم ها هم پر کند، امری که پیش از این در آن خیلی موفق عمل نکرده بود. در حال حاضر دو پلتفرم اندروید و iOS بیش از ۲ میلیون اپلیکیشن در اختیار دارند. باید صبر کرد و دید آیا در آینده کسی اپلیکیشن های MSN را به دیگران توصیه می کند یا خیر.

منبع :http://digiato.com/article/2014/09/08/%d8%b9%d8%b1...

ارسال مطلب به هایپرکلابز

انتخاب كلوب :  
نوع مطلب :
ارسال مطلب