آزمایش جی‌فلکس ۲ ال‌جی در برابر سقوط، افتادن در آب، زیر خودرو و در برابر گلوله کالیبر ۵۰!- هایپرکلابز

زهرا نصیری 8 سال پیش
آزمایش جی‌فلکس ۲ ال‌جی در برابر سقوط، افتادن در آب، زیر خودرو و در برابر گلوله کالیبر ۵۰!- هایپرکلابز هایپرکلابز :

تولید ویدئوهای تصویر آهسته از انجام آزمایشات مختلف بر روی دستگاه‌های الکترونیکی چیز چندان عجیبی نیست. با جستجویی کوتاه در اینترنت می‌توانید این ویدئوها را برای اکثر دستگاه‌های الکترونیکی محبوب به ویژه گوشی‌های هوشمند بیابید.

تبلیغات متنیدانلود مستقیم از گوگل‌پلیقطار وبگردی | لذت سفر در دنیای مجازیدانلود و خرید آنتی‌ویروسدر تازه‌ترین مورد از این ویدئوها، جی‌فلکس ۲ ال‌جی تحت آزمایشاتی مختلف قرارگرفته است. این گوشی هوشمند در ویدئوهای زیر تحت آزمایشات سقوط، افتادن در آب و حتی شیلک گلوله به سمت آن قرار گرفته است.

ال‌جی جی‌فلکس ۲ از شاسی منعطف و خمیده برخوردار بوده که نگه‌داشتن آن در دست را ساده‌تر و شکسته‌شدن آن را دشوارتر خواهد کرد. از سوی دیگر با توجه به قابلیت ترمیم خودکار، ایجاد خش بر روی آن با احتمال کمتری انجام خواهد شد.

این دستگاه هوشمند، اولین گوشی مجهز به پردازنده ۶۴ بینی اسنپ‌دراگون ۸۱۰ کوالکام بوده و از دوربین ۱۳ مگاپیکسلی با فوکوس خودکار لیزری بهره می‌برد. حافظه قابل ارتقا از طریق بهره‌گیری از مموری کارت نیز از دیگر قابلیت‌های این گوشی هوشمند است.

آنچه مسلم است افتادن گوشی در آب و یا عبور خودرو و یا اجسام سنگین از روی آن در زندگی روزمره چندان بعید نیست اما شلیک با یک اسلحه مجهز به گلوله کالیبر ۵۰ کمی بعید به نظر می‌رسد.

منبع :http://farnet.ir/1394/01/98761/slow-motion-madness...

ارسال مطلب به هایپرکلابز

انتخاب كلوب :  
نوع مطلب :
ارسال مطلب