بازی جدید ایرانی- هایپرکلابز

بازی جدید ایرانی- هایپرکلابز هایپرکلابز :

شخصیت «خاله قزی» را همه ایرانیان می‌شناسند. پیرزنی باهوش و مهربان که از قدیم تا امروز در یاد ایرانی‌ها مانده است. بازی ایرانی «خاله قزی» نیز داستان کاملا متفاوت و جذابی را از این شخصیت روایت می‌کند تا هم‌چنان این شخصیت دوست‌داشتنی را در یادها زنده نگه دارد.

بازی خاله قزی در سبک پلتفرمر دو بعدی طراحی شده، به همین دلیل طراحی هنری مراحل و زیبایی بصری آن‌ها اهمیت بسیار زیادی دارد. استودیو آنو برای طراحی هنری مراحل، معماری ایرانی را با سبک فانتزی ادغام کرده و سبک هنری متفاوت و زیبایی را به وجود آورده است. نکته حائز اهمیت در مورد طراحی هنری و گرافیکی بازی، رنگ‌آمیزی تمام مراحل با استفاده از دست است که ارزش بازی را به مراتب افزایش داده و تک‌تک مراحل بازی را به یک تابلوی نقاشی زیبا تبدیل کرده است.

بازی «خاله قزی» در مجموع 20 مرحله خواهد داشت که تمام کردن بازی، حل کردن معماها و پیدا کردن تمام راه‌های مخفی حداقل 3 ساعت زمان مخاطب را می‌گیرد. در واقع برخلاف بازی‌های مشابه که هدف تنها رسیدن از مبدا به مقصد است، در بعضی مراحل خاله قزی تعدادی معما هم در نظر گرفته شده تا تنوع خاصی به بازی بدهد و مخاطب را بیش‌تر درگیر کند. هم‌چنین برای این بازی 5 غول‌آخر در نظر گرفته شده که شکست دادن هر کدام از آن‌ها راه و روش خاص خود را می‌طلبد.

بازی «خاله قزی» علاوه بر رایانه‌های شخصی برای دو پلتفرم iOS و اندروید هم عرضه خواهد شد.

منبع :http://news.dbazi.com/2014/02/%D8%A7%D8%B7%D9%84%D...
12 نفر این را می پسندند
مشاهده 6 دنبال کننده
در حال نمایش 1 دیدگاه از 1 دیدگاه
نیما علامه نیما علامه امیدوارم بازیهای ایرانی با کیفیت جایگزین بازیهای خشن غربی شود
9 سال پیش
1 

ارسال مطلب به هایپرکلابز

انتخاب كلوب :  
نوع مطلب :
ارسال مطلب