معرفی بازی Halo: جوخه اسپارتان- هایپرکلابز

علی علوی 9 سال پیش
معرفی بازی Halo: جوخه اسپارتان- هایپرکلابز هایپرکلابز :

هیلو به معنای واقعی کلمه یک سبک زندگی است. باور ندارید؟ از هر طرفدار پر و پا قرص این سری که بپرسید به شما خواهد گفت که زندگی وی به دو بازی زمانی قبل و بعد از آشنایی با هیلو تقسیم می شود. آخرین نسخه اصلی از سری هیلو، سال ۲۰۱۳ به صورت انحصاری برای اکس باکس ۳۶۰ منتشر شد اما پس از آن عناوین متعددی در دنیای هیلو دیدیم که Halo Spartan Assault یکی از آن ها بود.

سری هیلو عمدتا به خاطر تحولی که در سبک اکشن اول شخص کنسولی ایجاد کرد شهرت دارد. در حقیقت Halo: Combat Evolved اولین شوتر کنسولی بود که استانداردهای جدیدی معرفی کرد اما Spartan Assault هیچ شباهتی به عناوین قبلی ندارد و تنها از دنیای عظیم و داستان غنی آن به عنوان پس زمینه استفاده کرده.

سبک بازی، شوتر اما با تعریفی متفاوت است. دوربین از بالا، بیانگر تمامی اتفاقاتی است که رخ می دهد. تانک ها، بنشی ها (وسایل نقلیه) کاوننت ها (دشمنان شما) و نیروهای خود همگی در تصویر نمایش داده می شوند و باید با استفاده از استراتژی های مناسب ضربه خود را وارد کنید.

SA به خوبی از قابلیت های ویندوزفون و ارتباط آن با اکس باکس لایو استفاده می کند. اگر از اسمارت فون های ویندوزفونی استفاده کرده باشید قطعا متوجه این موضوع شده اید که مایکروسافت به بخش های جانبی مثل اچیومنت و اکس پی در بازی ها اهمیت بسیاری نشان داده. شاید یکی از دلایلی که ویندوزفون را می توان در زمینه بازی پر پتانسیل دانست، ارتباط نزدیک تیم اکس باکس با تیم سازنده ویندوزفون است. Halo: Spartan Assault تلاش موفقی بود اما کافی نیست. ویندوزفون در زمینه بازی موبایل فرسنگ ها عقب تر از اندروید و iOS عمل می کند و عناوین سرگرم کننده و شناسنامه داری چون هیلو برای پیشرفت آن ضروری هستند.

با این تفاسیر احتمالا اندک علاقه و تمایلی نسبت به سری هیلو پیدا کرده اید. اگر تا به حال موفق به خرید کنسول جدید مایکروسافت شده اید، خودتان را آماده روزهای شیرین آینده کنید. تقریبا تا ۲ ماه دیگر، بسته ای محتوی ۴ نسخه شماره دار سری برای این کنسول منتشر می شود تا آماده سال آینده شوید.

هیلو ۵: گاردینز، سال ۲۰۱۵ به صورت انحصاری برای اکس باکس وان عرضه خواهد شد و قطعا یکی از بزرگ ترین عناوین سال خواهد بود. رقابت تنگاتنگ انحصاری های مایکروسافت و سونی در این سال شگفت انگیز خواهد بود. اندک اندک به سال های طلایی نسل هشتم کنسول ها نزدیک می شویم.

Spartan Assault با قیمت ۹٫۹۹ دلار روی اکس باکس وان و اکس باکس ۳۶۰ در دسترس است اما نسخه های ویندوزفون و استیم با ۵ دلار قابل خرید هستند.

منبع :http://digiato.com/article/2014/09/08/halo-spartan...

ارسال مطلب به هایپرکلابز

انتخاب كلوب :  
نوع مطلب :
ارسال مطلب