تولید آیپاد کلاسیک متوقف شد- هایپرکلابز

علی علوی 9 سال پیش
تولید آیپاد کلاسیک متوقف شد- هایپرکلابز هایپرکلابز :

هر بار که اپل اقدام به برگزاری مراسم معرفی محصولات جدید می کند، کاربران این احتمال را می دهند که این بار آیپاد کلاسیک توسط این شرکت کشته خواهد شد. بالاخره بعد از سال ها تحمل این پخش کننده جذاب قدیمی اپل هم به تاریخ پیوست و این کمپانی از توقف تولید آن خبر داد.

بعد از اتمام مراسم اپل، وب سایت فروشگاه این شرکت مجددا بازگشایی شد و محصولات جدید اش که شامل آیفون های ۶، ۶ پلاس و ساعت هوشمند می شود، در آنجا قرار گرفتند. اما متاسفانه آیپاد کلاسیک در بخش “آیپادها” قرار ندارد و فقط شافل، نانو و آیپاد تاچ با حداکثر ظرفیت ۶۴ گیگابایت دیده می شود. بدین ترتیب اپل یکی از قدیمی ترین محصولات خود را قربانی و تولید آن را به طور کامل متوقف کرد.

آیپاد کلاسیک جزو اولین پخش کننده های این شرکت بود که ظرفیت فوق العاده ۱۶۰ گیگابایتی داشت و هزاران هزار فایل صوتی را در خود جای میداد. آیپاد کلاسیک با ظهورش رونق بسیاری به بازار موسیقی بخشید و جزو برترین های این حوزه محسوب می شد.

حال، در آینده می توانیم برای نوه های خود تعریف کنیم که روزگاری آیپاد کلاسیک با ۱۶۰ گیگابایت فضا وجود داشت و اپل تا مدت های مدیدی این محصول را تولید می کرد.

منبع :http://digiato.com/article/2014/09/10/%D8%AA%D9%88...

ارسال مطلب به هایپرکلابز

انتخاب كلوب :  
نوع مطلب :
ارسال مطلب