پارچ تصفیه آب- هایپرکلابز

پارچ تصفیه آب- هایپرکلابز هایپرکلابز :

براتون پیش اومده یه حسی شما رو به گذشته بکشونه؟
گذشته که می‌گم نه اینکه برید سالهای خیلی دور! همین چند سال قبل. لااقل سال‌هایی که خیلی از شماها یادتونه. وقتی هنوز اینقدر زندگیا ماشینی نشده بود؟ اینقدر تکنولوژی با پوست و گوشت و خون و استخونمون عجین نشده بود که بچه‌ها به جای صدای قوقولی قوول خروس با صدای زنگ موبایلاشون بیدار بشن و به جای خوردن یه صبحانه‌ی سالم و پر انرژی، یه میان وعده‌ی نه چندان سالم توی کوله یا کیفشون بذارن و برن مدرسه.

یا بزرگترا با وضعی مشابه همین سر کارشون برن!!

اصلاً چرا به زمان عقب بریم؟شده دلتون بخواد به جای باز کردن در یخچال و برداشتن پارچ آب سردی که علیرغم تصویه شدن پر از املاحه، یا حتی برداشتن بطریهای آب یه بار مصرف که هر روزیهخبر در مورد مضر بودن همون بطری‌ها برای طبیعت و سلامت خودمون بشنویم، لب یه چشمه از آب زلالی که از دل طبیعت بیرون میاد، آب بنوشید، یا با همون آب چای درست کنید. اصلا فکر کردید چقدر براتون لذتبخشه که با همون آب که از سلامتش مطمئن هستید غذاتون رو بپزید؟

اگه قرار باشه از طبیعی بودن مواد غذایی بگیم، همه‌ می‌دونیم که چقدر کارخونه‌های مختلف سعی دارن با استفاده از مواد اولیه ارگانیک و طبیعی و کنترل کیفیت توی بازار رقابت، مشتری جذب کنن و ما چقدر دلمون می‌خواد برای سلامت خانواده‌مون محصولی رو بخریم که همه‌ی اون ویژگی‌ها رو داشته باشه.
حرف از کجا به کجا رسید. داشتم از طبیعت و سلامت و آب می‌گفتم و تکنولوژی و ...
این رو هم بگم که همیشه تکنولوژی که بخش عمده و شاید همه‌ی زندگی ما رو تحت تاثیر قرار داده بد نیست. خیلی وقتا هم به کمک ما میاد، تا همون حس خوبی رو که دنبالش هستیم تجربه کنیم.
اینارو گفتم چون امروز می‌خوام یه محصول رو که با استفاده از دانش روز تونسته یا بهتره بگم می‌تونه به سلامتِ بخشی از زندگیمون که با خورد و خوراک و تغذیه‌مون ارتباط داره به شما معرفی کنم.
لذت خوردن یه آب گوارا که شما رو تا دل طبیعت می‌تونه ببره. می‌خوام به شما یه پارچ معرفی کنم. پارچی که یه کار خاص انجام میده. کار این پارچ، تصفیه‌ی آبه.
علیرغم تلاشی که همه‌ی متخصصین و مسوولین برای رسوندن آبی که از هر حیث از آلودگی پاک باشه به خونه‌های ما می‌کنن، باز وجود املاحی که آب رو سنگین می‌کنه و وجود اون املاح برای بدن ما مضر هستند رو، نمی‌شه منکر شد.

پارچ تصویه‌ی آب مشخصاتی داره که نمی‌شه از کنار اونها به عنوان ویژگی‌های این پارچ به سادگی گذشت.
از جنس خود پارچ تا عملکرد اون.
جنس بدنه‌ي پارچ، به جای پلاستیک از پلی کربنات ساخته شده که کاملاً ضد آلرژیه و فاقد هر گونه رنگدانه های شیمیایی‌ست که متاسفانه در نمونه‌های پلاستیکی دیده می‌شه. در ضمن این پارچ علاوه بر دارا بودن استاندارد هایCE و GS اروپا که کیفیت فیزیکی دستگاه رو ارزیابی می‌کنند و بر اون تاثیر می‌گذارند، یه استاندارد دیگه هم به نام ROHS از اتحادیه‌ی اروپا داره که نشون دهنده‌ی سازگاری کامل مواد تشکیل دهنده‌ی پارچ با محیط زیست و البته بدن انسانه. البته می‌تونید تعاریف و ویژگی‌های این استاندارد رو که کمتر شنیدیم، بیشتر مطالعه کنید. همچنین نشون دهنده‌ی عدم وجود مواد سمی در رنگدانه‌های قسمت‌های رنگی این دستگاه هم هست.
فیلتر این محصول طی یک فرایند پنج مرحله‌ای عمل تصویه رو انجام می‌ده، اما قبل از اینکه این مراحل رو بگم باید طرز استفاده از پارچ رو که خیلی هم راحت و ساده‌اس براتون توضیح بدم. برای استفاده، آب شهری رو از قسمت بالای پارچ وارد پارچ می‌کنیم و فیلتر موجود در دستگاه، آب رو به آرامی تصفیه و در پایین پارچ به میزان 1.5 لیتر جمع آوری می کنه.
و اما کار فیلتر موجود در دستگاه که ساخت کشور انگلستانه و یک فرایند پنج مرحله‌ایست:
1 - آب تمیز: این فیلتر باعث می‌شه که رسوبات به جا مانده از بین بره.
2- آب معمولی: تعویض مکرر اون باعث می‌شه تا املاح سنگین و آهکی آب کاهش پیدا کنه.
3 - آب خالص: فرمول منحصری که باعث فعال شدن کربن گردیده، میزان سطح حشره کش‌ها، و گیاه‌کش‌ها و کلر آب رو کاهش می‌ده.
4 - تمیز کننده آب: توری بسیار نازک اون حتی ذرات بسیار ریز رو هم از آب جدا می‌کنه.
5 - آب فیلتر شده سریع: با طرح منحصر به فرد (اکوا اپتیما) مطمئن باشید که در تمام عمر کارتریج این محصول خلوص آب رو یکسان نگه می‌داره.
در پایان این پنج مرحله پارچ و فیلترش باعث جداسازی بیش از 80% کلر، 70% املاح سخت، و 80% نیترات موجود در آب می‌شه که در حقیقت شما به یک محصول خالص از آب آشایدنی مي‌رسید.
هر فیلتر قابلین این رو داره که برای شما 100 لیتر آب رو تصفیه کنه که فکر می‌کنم از نظر اقتصادی هم، حتی به صرفه‌تر از بطری های آب یکبار مصرف باشه.
یه تایمر هم اینجا و بر روی درب پارچ قرار گرفته که به صورت دستی و برای شمارش دفعات پر و خالی شدن پارچ استفاده می‌شه.
یه پیشنهاد هم برای امتحان کردن دستگاه براتون دارم. جهت مقایسه می‌شه یک لیوان شیشه‌ای رو از آب شهری پر کنید و لیوان دیگر رو از آب تصفیه شده توسط پارچ هوگل پر کنید و بگذارید تا هر دو لیوان آب یخ بزنن، بعد شفافیت آب فیلتر شده رو با آب معمولی می‌تونید مشاهده کنید.
یقین دارم استفاده از آب فیلتر شده‌ی این پارچ می‌تونه لذت و البته آرامش خوردن غذایی رو که کدبانوی خونه با آب تصفیه شده پخته به شما بده. یا نوشیدن یک لیوان آب خنک شما رو تا گذشته‌ها یا دل طبیعت ببره.
این هم از مزایای تکنولوژی!

منبع :http://hugel.biz/articles/94-waterjar
3 نفر این را می پسندند
مشاهده 1 دنبال کننده
در حال نمایش 1 دیدگاه از 1 دیدگاه
محمد عراقی محمد عراقی like
9 سال پیش
1 

ارسال مطلب به هایپرکلابز

انتخاب كلوب :  
نوع مطلب :
ارسال مطلب