اجاق گاز جدید ال جی وارد بازار کشور شد - هایپرکلابز

زهرا نصیری 8 سال پیش
اجاق گاز جدید ال جی وارد بازار کشور شد - هایپرکلابز هایپرکلابز :

ال‌جی و گلدیران یک اجاق‌گاز زیبا و مدرن با قابلیت‌های فوق‌العاده و طراحی مناسب را روانه بازار کشور کرده‌اند که می‌تواند یک گزینه خوب برای افرادی باشد که به دنبال تجربه آشپزی مدرن هستند.

ال‌جی و گلدیران طی مراسمی از اجاق گاز جدید این کمپانی رونمایی کردند.

نماینده ال‌جی در این مراسم گفت:

برای ما، همیشه هماهنگ بودن وسایل مختلف آشپزخانه جایگاه ویژه‌ای داشته و حالا این محصول برای پر کردن آخرین جای خالی این پازل وارد بازار می‌شود. همان‌طور که می‌دانید کمپانی ال‌جی با ساخت و عرضه محصولاتی مثل یخچال، ساید بای ساید، سولاردام و... بیشترین سهم را در آشپزخانه‌های ایرانی دارد و حالا وقت آن رسیده که برای پاسخ دادن به درخواست خانم‌های ایرانی آخرین محصول نیز به بازار بیاید؛ اجاق‌گاز ال‌جی که قرار است باقابلیت‌های فراوانش لذتی تازه را به پخت‌وپز ما به قلب خانه بدهد.

کمپانی ال‌جی و شرکت گلدیران ادعا می‌کنند که این اجاق‌گاز از نظر شرایط مختلف در بازار ایران بی‌رقیب است. اما این ویژگی‌های متمایزکننده دقیقا چیستند؟

توزیع یکنواخت حرارت

پخت وپز با حرارات یکنواخت اهمیت زیادی دارد. با استفاده از فناوری Power Convection شرکت ال‌جی، غذاها به صورت یکنواخت تر طبخ می شوند و البته برخلاف سنت همیشگی این کار مدت زمان کمتری نسبت به سایر اجاق‌گازها می‌گیرد.

غذای آبدار

فن ویژه از طریق گردش هوای داغ درون فر، زمان طبخ غذا را تا ۲۰ درصد کاهش می‌دهد. در طی این فرآیند، رطوبت غذا حفظ شده و در زمان کوتاه می‌توان غذایی داشت که سطح خارجی آن برشته و داخل آن کاملا آبدار است.

حرارت دوطرفه

اجاق گاز ال جی طوری طراحی شده که از پس کارهای مختلف بربیاید. مثلا ویژگی Dual Heating استفاده همزمان از فر و گریل را میسر می‌سازد تا بتوانید در عین حال دو یا چند نوع مختلف غذا ها را آماده کنید. این ویژگی مناسب افرادی است که برای آماده کردن یک وعده غذایی بین سلیقه های مختلف اعضای خانواده سرگردانند.

قابلیت گریل

به کمک قابلیت گریل با جوجه گردان اتوماتیک می‌توانید در خانه، خوراک های گوشت را همچون گریل روی باربکیو تهیه کنید، بدون آنکه مشکلات مربوط به منقل و کثیف‌کاری‌های آن را داشته باشید.

تمیزکردن آسان

درب شیشه‌ای قابل جداسازی اجاق گاز با دو حرکت ساده برداشته می‌شود و به شما اجازه می‌دهد آن را به صورت مجزا تمیز کنید. ضمنا با ویژگی Catalytic Cleaning پاکسازی محفظه فر بسیار ساده شده است. این ویژگی با اکسید کردن باقی‌مانده غذا در دمای بالای 200 درجه سانتی‌گراد، فرآیند تمیزسازی دیواره عقبی محفظه را ساده‌ می‌کند.

ایمنی بالا

با تجهیز اجاق گاز جدید ال‌جی به مجموعه‌ای از ویژگی‌های ایمنی، می‌توانید با امنیت بالا آشپزی کنید. در صورتی که شعله اجاق ناخواسته خاموش شود قابلیت Flame Failure Device به صورت خودکار جریان گاز را قطع می‌کند.

مراقبت از بچه‌ها

برای مصرف کنندگانی که در خانه کودک خردسال دارند، اجاق گاز جدید ال‌جی به وسیله سیستم تهویه ویژه و قابلیت Safe Touch این اطمینان را می دهد که درب جلویی و قطعات آن برای جلوگیری از سوختگی ناشی از تماس، خنک نگه داشته می شوند. به علاوه، گریل می‌تواند با درب بسته کار کند و بنابراین طی فرآیند طبخ دود و بوی کمتری در فضای خانه پخش می‌شود.

ویژگی‌های اصلی اجاق‌گاز شرکت ال‌جی:

فن کانوکشن قدرتمند Power Convection
حرارت دو طرفه (عملکرد همزمان فر و گریل) Dual Heating
پاکسازی کاتالیتیک Catalytic Cleaning
درب شیشه‌ایِ با قابلیت جداسازی Removable Glass Door
امنیت کامل شعله ها Flame Failure Device
گریل با در بسته Closed Door Grilling
تماس ایمن Safe Touch
گریل جوجه‌گردان Rotisserie Grilling

ساير تصاوير

اجاق گاز جدید ال جی وارد بازار کشور شد - هایپرکلابز
منبع :http://www.zoomit.ir/articles/home-appliance/20944...
3 نفر این را می پسندند
مشاهده 0 دنبال کننده
در حال نمایش 2 دیدگاه از 2 دیدگاه
عرفان سپهر عرفان سپهر rose happy
8 سال پیش
مهدیه سپهر مهدیه سپهر roseroserose
8 سال پیش
1 

ارسال مطلب به هایپرکلابز

انتخاب كلوب :  
نوع مطلب :
ارسال مطلب