جشنواره بهاره محصولات آسان خودرو

مسابقه و قرعه کشی > جشنواره بهاره محصولات آسان خودرو

ضمن عرض تبريك به مناسبت فرا رسيدن سال نو و آغاز فصل بهار، شرکت آسان خـودرو مفتخر است از شما عزيزان دعوت به عمل آورد تا در مسابقه جشنواره بهاره محصولات آسان خـودرو شركت نموده و از جوايز ارزشمند آن بهره‌مند شويد. جهت كسب اطلاعات بيشتر راجع به چگونگي شركت در جشنواره، جوايز و ساير موارد بخش‌هاي ذيل را مطالعه فرماييد.

شرکت کنندگان محترم از تاریخ 20 فروردین ماه الی 20 تیرماه فرصت دارند جهت شرکت در مسابقه مذکور به 5 سوال که درنظر سنجی جشنواره بهاره آسان خودرو آماده است پاسخ صحیح بدهند .

 شركت‌كنندگان عزيز مي‌توانند جهت يافتن پاسخ سوالات مسابقه، صفحه اينترنتي محصولات آسان خودرو را در آدرس ذيل مطالعه فرمايند:

 http://www.asankhodro.com


توجه :

 1-فقط اعضاي هايپر كلابز مي توانند در اين مسابقه شرکت کنند و ساير علاقمندان در صورت تمايل مي توانند ابتدا در سايت ثبت نام نموده و سپس در اين مسابقه شرکت نمايند.

 2-برای شرکت در قرعه کشی تکمیل گزینه های زیر در پروفایل الزامی است :

 الف. آدرس ایمیل ، ب. شماره تلفن یا شماره همراه ، ج.استان ، د.شهر ، ه.تاریخ تولد

 3-جوايز اين مسابقه از طريق قرعه کشي اهدا خواهد شد. افرادي كه به تمام سوالات به درستي پاسخ دهند در قرعه كشي شركت داده مي‌شوند.

 4-قرعه کشي فقط از بين کساني که اطلاعات پروفايل خود را به درستي تکميل نموده‌اند انجام مي شود.

 5-در صورت عدم تطابق مشخصات پروفايل با مشخصات فردي برنده ، مسئوليت عدم اين تطابق با خود شخص خواهد بود و جايزه مجددا قرعه کشي شده و به فرد ديگري اهدا خواهد شد.

 6- مسابقه مذکور 20 تیرماه به پایان رسیده و پس از انجام قرعه کشی نتایج در سایت اعلام می شود، همچنین با برندگان نیز تماس گرفته می شود لذا از دسترس بودن شماره تماس های وارد شده در پروفایل خود اطمینان حاصل کنید. 

7- جهت پاسخ دادن به سوالات و شركت در مسابقه اينجا كليك كنيد 

8- جهت پاسخگویی به سوالات می بایست به سایت وارد شوید چنانچه عضو سایت نیستید هم اکنون ثبت نام کنید

زمان

شروع : 1393/01/20
پايان : 1393/04/20

مهلت به پایان رسیده است

حاميان